4. kolo: SANK Běchovice 2 A - PE3NY FC

06.10.2011 09:33

Zápas do poslední sekundy

Tentokráte jsme přijeli na hřiště Běchovice, kde nás domácím prostředím uvítal soupeř SANK Běchovice 2 A. V trochu netradiční sestavě bez zraněného Batyho a zaneprázdněného Majka. První poločas bylo oťukávání z obou stran, občas se někdo dostal do šance, ale většinou nešlo o nějakou vyloženou šanci. Párkrát nás podržel Dawe zákrokem po dobře koupnutých trestních kopech, ale nakonec poločas skončil remízou 0:0. Po otočení stran jsme nastoupili proti soupeři lehce, spousta přihrávek bez pohybu, tím jsme soupeře ukolébali a výpadem jsme zaznamenali první gól zápasu. Pak se zápas zase vrátil do vyjetých kolejí až dvě minuty před koncem zápasu se soupeřovi povedlo přečíslit naší obranu a vyrovnat na 1:1. Už nezbývalo moc času ani sil, ale svojí drzostí se Pítr odhodlal vniknout mezi obranu, která ho následně faulovala k radosti naší, protože šlo o šestý faul a penaltu, která po zahrání ukončila zápas, šlo tedy o to jestli zápas skončí remízou nebou výhrou PE3N. K penaltě se postavil kapitán PE3N (Jimmmy) a nekompromisně zavěsil pod břevno. Důležité tři body a děkuji hráčům za bojovnost a odhodlanost.