8. kolo Dalagola 1.VFC - PE3NY FC

07.11.2011 10:52

Tentokrát jsme zavítali už po druhé v této sezoně na hřiště v Běchovicích, kde jsme se měli utkat z týmem Dalagola 1.VFC. Začátek zápasu byl velice směšný, když se soupeř sotva sešel na zápas, hnedka v první minutě to vypadalo, že se jejich hráč ještě zraní ale nakonec vše dobře dopadlo a zápas mohl pokračovat dále. Zápas se pro nás vyvíjel docela dobře když po půli zápasu svítilo na tabuli skóre 0:3 (po gólech batyho, george a vény). Začátek druhého poločasu nás zastihl také dobře, když po několika minutách Míra dával na 0:4, pak ale začalo peklo, soupeř změnil taktiku a to nás rozhodilo, třemi góly ještě zdramatizovali zápas, když si pak zpětně vzpomenu na jejich šance, které neproměnili (nájezd na golmana, tyč, véna vykopával balon z čáry a půl minuty předkoncem šanci na vyrovnání) a tak nakonec štěstíčko pomohlo nám a uhájili jsme vítězství 3:4. Příští kolo hrajeme s týmem Loosy.